15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal http://www.egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

Zima w Koperniku

2 stycznia 2019

Biała zima w Koperniku
Zobacz bielszy odcień bieli. Spójrz na niebo z bieguna północnego. Sprawdź, jaki kolor ma ciepło. Niezależnie od pogody na zewnątrz, zima w Koperniku będzie biała! Odwiedź nas w ferie. Od stycznia zapraszamy także w poniedziałki.

Powietrze – więcej niż nic
Przekonaj się, jak wieloma aspektami naszego życia rządzi powietrze. Dzięki niemu na przykład odczuwamy zimowy chłód. Wystawa Powietrze – więcej niż nic jest dostępna do 24 lutego. To ostatnia szansa, by ją zobaczyć.

Zimowe wieczory dla dorosłych
Są chłodne i ciemne, ale nie w Koperniku. Podczas Wieczoru dla dorosłych 31 stycznia doświadczysz tego, co u nas najlepsze. Tematem spotkania 28 lutego będzie seks i normy społeczne. Partnerem Wieczorów dla dorosłych jest firma Samsung.

Naukowe Walentynki
Jak co roku w walentynkowy wieczór zapraszamy na specjalne pokazy i koncerty w planetarium. 14 lutego zaprezentujemy także premierowy pokaz naukowy Zmierz się z miłością w wykonaniu grupy pokazowej Kopernika.

Szybciej niż światło
Wybierz się w ekscytującą podróż do przyszłości, na pokładzie statku wyposażonego w silnik na antymaterię, a nawet napęd warp – prosto ze Star Treka. Premiera nowego filmu w planetarium już 7 lutego.

Koncerty w planetarium
Wkrocz w nowy rok przy dźwiękach muzyki! Zimą pod gwiazdami wystąpią: Aldona Nawrocka i Tomasz Woźniak, Maria Gabryś i Wiesław Komasa oraz Misia Furtak. Najmłodsi melomani poznają gwiezdny elementarz.