15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal http://www.egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

Rozwiązanie konkursu z wózkiem Stokke® Trailz

15 września 2015

Serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie z wózkiem Stokke® Trailz.

Nadeszło bardzo dużo zgłoszeń konkursowych na adres mailowy konkursy@egaga.pl  oraz w komentarzach pod postem. Wybór był niezmiernie trudny.

Zgodnie z regulaminem zwycięzca konkursu otrzymuje Wózek Stokke Trailz.

Wyróżniamy też 5 osób, którym prześlemy zestawy upominków.

 

OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU

Szczęśliwym zwycięzcą jest Anna Żaczkiewicz. Serdecznie gratulujemy!

Wyróżnienia otrzymują następujące osoby:

Maja Sass

Barbara Modrecka

Katarzyna Głód

Joanna Kumór

Anna Karwala

Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Aby wziąć udział w konkursie należało dokończyć zdanie:
Wózek marki Stokke® jest moim wymarzonym wózkiem, ponieważ …

 

Poniżej przedstawiamy nagrodzone wypowiedzi:

Zwycięzca – Anna Żaczkiewicz

Wózek marki Stokke® jest moim wymarzonym wózkiem, ponieważ …
– Babcia, zobacz, mózg! – woła Starsza (rezolutna ośmiolatka) pokazując wnętrze rozłupanego orzecha włoskiego.
– Musk – potwierdza energicznym kiwnięciem Młodsza (charakterne dwuletnie diablę). – Mogę musk? – pyta.
– Muskuuuu!!!! – woła po chwili z rozdzierającym rykiem rozpaczy, kiedy orzech upada jej pod stół.
Babcia oczywiście schyla się i podnosi milion pierwszą rzecz, która wypadła wnuczce z ręki.
Babcia i Dziadek zawsze są w pogotowiu: z anielską cierpliwością godną Dalaj Lamy ratują sytuacje kryzysowe przed przekształceniem się w regularne dramaty, ze spokojem tłumaczą świat, który otacza wnuczki, uczestniczą w najdziwniejszych zabawach, zabierają na spacery polnymi dróżkami, pokazują przyrodnicze ciekawostki o każdej porze roku… Śmieją się, że prowadzą sanatorium, bo za każdym razem, gdy wnuczki są chore, zostają pod opieką Babci i Dziadka
(jestem im za to dozgonnie wdzięczna – oboje z mężem pracujemy, na dodatek w karkołomnych godzinach i dziadkowie są prawdziwym wybawieniem).
Już niedługo zostaną Babcią i Dziadkiem po raz trzeci (tym razem dzięki mojej siostrze i kolejnej księżniczce w drodze:))
Wiem, że bycie super Babcią i Dziadkiem wymaga ogromnej siły, cierpliwości, a głównie ciągłego schylania się i podnoszenia;) – świetny, lekki i zwrotny wózek byłby dla nich (i mojej siostry oczywiście!) ogromną pomocą.
Na koniec napiszę po prostu: mam fantastyczną rodzinę i chciałabym im zrobić fantastyczną niespodziankę:)

Pięć osób wyróżnionych:

Maja Sass

Pod sercem noszę dziecinkę
I czuję jej ruchy, tam w środku
Uśmiecham się, kładę tam dłonie
myślę: „już niedługo, kotku…”

A kiedy się już ujrzymy
wychyli na świat swoje oczy
to pewnie na miłe spacerki
z mamusią zapragnie skoczyć.

Ten wózek jest wymarzony!
Wielofunkcyjny, stylowy
ma wiele wspaniałych gadżetów
doprawdy – przebojowy!

Kożuszek z owczej skóry
ze szczotką nawet w komplecie!
rękawiczki dla taty i mamy
byłoby najlepiej na świecie!

Już niedługo narodziny,
doczekać się nie mogę
A marka Stokke pomoże
wyruszać codziennie w drogę!

Barbara Modrecka

Wózek marki Stokke® jest moim wymarzonym wózkiem, ponieważ …tylko z nim mogę zagrać w perfekcyjny sposób najpiękniejszą rolę swojego życia – zadowolonej i szczęśliwej mamy! W tym filmie, zatytułowanym „Podróże małe i duże” występuje dwóch aktorów: mama i syn, grający w nim rolę pierwszoplanową. Planem filmowym jest każdy dzień i każde miejsce na ziemi, począwszy od leśnej polany, po miejską dżunglę, ciepły piasek nadmorskiej plaży, skończywszy na wyboistej, górzystej ścieżce. O ścieżkę muzyczną dba moje dziecko, które śmieje się w głos z radości, wyrażając w ten sposób zachwyt nad komfortem i lekkością każdej podróży. Scenografia tego filmu zmienia się z kolei w zależności od pory roku i zaskakuje nas upalnym słońcem, dywanem jesiennych  liści pod stopami bądź pokrytym lodem chodnikiem. Dla nas to jednak nic trudnego- zagrać swoją rolę idealnie! Z wózkiem Stokke wypadamy perfekcyjnie do tego stopnia, że nie potrzebujemy dubli. Reżyseria codziennych spektakli wypada z nim perfekcyjnie. Marzę o wózku Stokke bo z nim Oscar za rolę zarówno w tym filmie „Podróże małe i duże” oraz filmie „Macierzyństwo”  mam na wyciągnięcie ręki!

Katarzyna Głód

Wózek marki Stokke® jest moim wymarzonym wózkiem, ponieważ jestem wymagającym pasażerem. Cenię sobie komfort i wygodę oraz czas spędzony na zewnątrz z rodzicami. Najbardziej lubię spacery do pobliskiego rezerwatu i na wsi u dziadków i często słyszę jak Mama mówi, że to trudny teren wymagający profesjonalnego transportera. Tata mówi, że wózki marki Stokke to idealne rozwiązanie dla nas – że sprawdzą się zarówno w lesie jak i polnej drodze, w każdą pogodę. Ich siedzisko umożliwia widzenie więcej – a ja lubię widzieć dużo i mieć oko na tatę, który jest na prawdę duuuuży 🙂 A zapomniałem wspomnieć o dużych dmuchanych kołach – te z pewnością poradziłyby sobie z każdą dziurą i nierównością. Może jak będę grzeczny to właśnie go dostanę… Jaś.

Joanna Kumór

Wózek marki Stokke jest moim wymarzonym wózkiem, ponieważ zaprasza mnie do swojej bajki… A ja ją łączę z moją: pewnego pochmurnego dnia trochę wcześniej niż myślano urodziła się Calineczka. Dojrzewała w szpitalnym cieple otulana przez aparaturę, szkliste oczy i drżące ręce mamy. Gdy trochę podrosła i przekroczyła progi domu, przejęły ją czułe i niepewne ręce rodziców. Czas mijał, aż nadszedł dzień – trochę później niż u innych – gdy troskliwe ręce ubrały ją ciepło i chciały pokazać zewnętrzny świat. Wtedy zjawiła się Wróżka Stokke i za pomocą czarodziejskiej różdżki zamieniła dynię w przepiękny zimowy wózek. Mama wsunęła swoje zdumione ręce w ciepłe wózkowe rękawice i nagle poczuła, że w tym pojeździe jej Calineczka może bezpiecznie wyruszyć w podróż: po oszronionych polach, lasach skrzących się soplami lodu ukrytymi w świerkach  i białych brzozach, dziurawych alejkach, błotnistych szutrowych drogach i miejskich chodnikach. I ja nabrałam pewności, że podróż mojej młodszej siostry z jej córką Calineczką będzie od tej pory radosna i bezpieczna.

Anna Karwala

Powierzam Ci jej sny.
Powierzam jej uśmiech i bezpieczeństwo.
Przed nami daleka droga do przebycia… deszcz, śnieg, wiatr i błoto.
Wierzę, że będziesz przy niej kiedy tego potrzebuje.
Jest dla mnie najważniejsza.
Wiem, że nas nie zawiedziesz.
Ufam Ci … Stokke Trailz

Stokke Trailz 140402-8I7307 Red  Stokke Trailz 140402-8I5935 Seat Urban Blue

Zestaw Winter Kit składa się z:

  • budki z dodatkowym daszkiem wykończonym kożuchem ze skóry owczej
  • tylnego pokrycia siedziska spacerówki
  • pokrycia przeciwdeszczowego
  • szczoteczki do kożucha
  • rękawic dla rodziców.

Kolor wózka oraz tapicerki wybiera zwycięzca.

Stokke Stroller Winter Kit on Xplory Pearl White 150519-0082Stokke Stroller Winter Kit on Trailz Onyx Black 150519-0691

Więcej o Winter Kit tutaj

 

 

REGULAMIN KONKURSOWY:

1. Organizatorem Konkursu jest Valkea Media S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Elbląska 15/17, 01-747 Warszawa, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000291933, o numerze identyfikacji podatkowej (NIP) 525-21-77-350 i kapitale zakładowym w wysokości 2414406,00PLN (dalej „Organizator“). 

2.  Wzięcie udziału w Konkursie jest równoznaczne z zapoznaniem się z niniejszym regulaminem („Regulamin”).

3.  Konkurs trwa 13 dni od  15.09.2015 do  27.09. 2015 r.  do godziny 23:59.

4.  Konkurs skierowany jest do internautów na całym świecie. Osoby posiadające ograniczoną zdolność do czynności prawnych mogą brać udział w Konkursie jedynie za zgodą ich opiekuna prawnego na uczestnictwo w Konkursie. Warunkiem zakwalifikowania odpowiedzi do Konkursu jest  posiadanie wszelkich praw autorskich do niego.

5.  Warunki i przebieg konkursu:• 

Zgłoszenia konkursowe należy przesyłać mailowo na adres konkursy@egaga.pl lub pozostawiać w komentarzu pod postem konkursowym umieszczonym na stronie: https://www.facebook.com/GagaMagazyn?fref=ts należy należy dokończyć zdanie: Wózek marki Stokke® jest moim wymarzonym wózkiem ponieważ … Spośród osób, które do niedzieli 27.09 do godziny 23:59 prześlą pracę konkursową zostanie wyłoniony przez Jury zwycięzca oraz 5 wyróżnień.

6.  Odpowiedzi max do 10 zdań należy publikować pod postem konkursowym lub przesyłać mailowo na konkursy@egaga.pl

7.  Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją warunków Regulaminu.

8.  Nagrodą w konkursie jest  Wózek Stokke Trailz oraz 5 zestawów upominków od marki Stokke  ufundowane przez Stokke AS

9. Zwycięzcą zostanie 1 osoba, której odpowiedź zostanie wyłoniona przez Jury konkursu. W skład Jury wchodzą: Beata Krawczak, Dyrektor Finansowy Valkea Media, Agata Słowińska PR Manager, Olimpia Wolf, Specjalista ds. PR, Agata Wolny, Młodszy Specjalista ds. PR, Anna Mikołajczak, United PR dla Stokke

10. Wyniki zostaną ogłoszone dnia  02 października  2015 r. do godziny 18:00. Wyniki opublikowane zostaną pod wpisem konkursowym, zamieszczonym na stronie: https://www.facebook.com/GagaMagazyn?fref=ts oraz na egaga.pl.

11. Warunkiem odebrania nagrody jest wysłanie przez zwycięzcę na adres konkursy@egaga.pl swoich danych osobowych do 7 dni od ogłoszenia wyników.

12. Nagrody zostaną wysłane do zwycięzcy w terminie do 14 dni roboczych od momentu otrzymania danych.

13. Udział w Konkursie jest całkowicie dobrowolny. Organizator oświadcza, iż dane osobowe zbierane i przetwarzane przez Organizatora, jako administratora danych osobowych, w związku z realizacją Konkursu, będą wykorzystywane wyłącznie w ramach i na potrzeby przeprowadzenia Konkursu (w szczególności wyłaniania zwycięzców oraz przyznawania i wysyłania nagród), zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. NR. 101, poz.926. z późn. zm.).

14. Na podstawie umowy o powierzenie przetwarzania danych osobowych Organizator powierza przetwarzanie danych osobowych Valkea Media S.A. na potrzeby przeprowadzenia Konkursu (wyłaniania zwycięzców oraz przyznawania nagród).

15. Uczestnik może zrzec się prawa do nagrody, jednakże nie może przenieść prawa do nagrody na osobę trzecią, bądź żądać zamiany nagrody na ekwiwalent pieniężny, ani na żadną inną formę rekompensaty.

16. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych /Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm./

17. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu.

18. Informacja o zmianach zostanie opublikowana w taki sposób, w jaki był ogłaszany Regulamin.

19. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wpisanie przez uczestników Konkursu nieprawidłowych danych.

20. Organizatorowi przysługuje prawo wykluczenia ze skutkiem natychmiastowym uczestnika z udziału w Konkursie, jak również odmowy przyznania uczestnikowi nagrody w przypadku, gdy uczestnik podał nieprawdziwe lub niekompletne dane wymagane i niezbędne do przyznania nagrody, w przypadku niespełnienia postanowień Regulaminu, a także w przypadku powzięcia przez Organizatora informacji o działaniach uczestnika sprzecznych z postanowieniami Regulaminu.

21. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, wspierany, administrowany ani bezpośrednio związany z serwisem społecznościowym Facebook ani jego właścicielem czy administratorem. Wszelkie pytania, komentarze oraz skargi i reklamacje związane z Konkursem powinny być kierowane do Organizatora, a w żadnym wypadku do  właściciela czy administratora serwisu społecznościowego Facebook. Uczestnik zwalnia Facebook z odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody poniesione w związku z Konkursem.

22. Każdy uczestnik konkursu może przesłać odpowiedź tylko jeden raz.