15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal http://www.egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

Wydruki do nauki, czyli ułatwiaj życie dziecku i sobie

12 września 2017

Rok szkolny już się rozkręca. Po pierwszych luźniejszych dniach nadchodzi czas, kiedy dzieci zabiorą się do pracy, a rodzice będą dzielnie kibicować, a czasami też pomagać. Warto szukać rozwiązań, które wspomagają naukę i sprawiają, że wszystko przychodzi łatwiej.

Jednym z takich rozwiązań są „Wydruki do nauki”, przygotowane przez Angelikę M. Talagę – neuropedagoga i trenera rodziców, we współpracy z firmą HP. Ten zbiór pomysłów na kreatywną i efektywną naukę zawiera wiele praktycznych wskazówek, które pomogą w codziennym planowaniu i realizacji zadań szkolnych i pozalekcyjnych.

„Lista celów”, „Tworzenie notatek” czy „Lista kontrolna” mogą być wykorzystywane nie tylko przez dzieci, ale też przez wszystkich członków rodziny, bo przecież każdy – niezależnie od wieku – codziennie realizuje ważne zadania.

Autorka, w oparciu o wciąż pogłębianą wiedzę, tworzy zestawy narzędzi i strategii wspierających rodziców w tym, co dla nich najważniejsze: wartościowej edukacji dzieci i ich mądrym wychowaniu. A z rozwiązaniami technicznymi przychodzi firma HP, której supertanie, supermałe i superwydajne urządzenie wielofunkcyjne Desk Jet Ink Advantage3785 świetnie nadaje się do skanowania, kopiowania i drukowania – również z urządzeń mobilnych.

Pobierz Wydruki do nauki