15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal http://www.egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

Warsztaty dla najmłodszych – Zostań małym artystą – w każdą niedzielę w MOMU

Magda Zaporowska
20 września 2017

Po wakacyjnej przerwie MOMU powraca z weekendowymi warsztatami dla najmłodszych! Zajęcia odbywają się w każdą niedzielę od godziny 12:00 do godziny 16:00 udział w animacjach jest bezpłatny.

Cykl niedzielnych warsztatów to wyjątkowa propozycja nie tylko na najmłodszych gości restauracji, to przede wszystkim najlepsza propozycja dla rodziców odwiedzających restaurację.

Proponowane tematy warsztatów mają na celu aktywizację dzieciaków do rozwoju i kształcenia własnych zainteresowań. Jak mówią organizatorzy już od małego możemy mieć wpływ na rozwój dziecka i kształtowanie osobowości tym samym jego pasji.

Od dawna wiemy, że restauracja to nie tylko miejsce spożywania posiłków, to również przestrzeń do kreowania, animowania i rozwijania naszego światopoglądu. Czas spędzony w restauracji możemy porównać do czasu spędzonego w teatrze – w którym to obsługa odgrywa główną rolę.

Tematyka warsztatów jest nawiązaniem do muzyki, malarstwa, teatru lub jeszcze innej dziedziny sztuki, kultury.
Każdy zajęcia to spotkanie z innym zagadnieniem, które pozwoli dzieciom na dobrą i mądrą zabawę, a także zdobywanie wiedzy.

Uczestnicy niedzielnych warsztatów będą mieli okazję poznać: tajniki robienia glinianej ceramiki, tworzenia z origami dekoracji i gadżetów, poznania tajników teatru dzięki występom teatrzyku kukiełkowego, czy też zostań małym projektantem mody tworząc ubrania z tkanin pochodzących z recyklingu.

Każde dziecko biorące udział w warsztatach otrzymuje legitymację małego artysty, oraz dyplom za udział w zajęciach.

Warto też wspomnieć o tym, że Szef kuchni MOMU przygotował specjalną propozycję menu kids, które jest dostępne w każdą sobotę i niedzielę – tym samym serwując pełnowartościowe posiłki.

Mali artyści – warsztaty dla najmłodszych w każdą niedzielę od 12:00 do 16:00

Więcej informacji:

facebook.com/MOMU
Instagram: momu_pieczemy_dymem
Rezerwacje stolików: 506 100 001
MOMU ul. Wierzbowa 9/11, Warszawa