15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal http://www.egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

Tykający prezent, czyli zegarek FlikFlak pod choinkę i na Nowy Rok

18 grudnia 2017

Przed Świętami nic nie liczy się tak bardzo, jak czas. Zawsze jest go za mało, zawsze zbyt szybko ucieka. Nie starcza go nam nie tylko na przygotowania potraw i zakup prezentów, ale i na wspólne chwile z dziećmi, które przecież tak bardzo potrzebują pobyć z nami. Na szczęście już tylko kilkanaście dni dzieli nas od momentu, w którym będziemy razem – z rodziną i przyjaciółmi, w domowym zaciszu, przy dźwięku kolęd i pięknie ozdobionej choince.

A po wigilijnej wieczerzy najmłodsi członkowie rodziny z niecierpliwością ruszą do rozpakowywania ukrytych pod drzewkiem prezentów. Znajdą tam z pewnością zabawki, elektroniczne gadżety, takie jak tablety, telefony czy konsole, a może i książki, które otwierają przed czytelnikiem szeroki, piękny świat. Jak co roku nie zabraknie też pod choinką zegarków – eleganckich, funkcjonalnych, ale też kolorowych, zwariowanych, nowoczesnych, stworzonych z myślą o dzieciach.

Marka FlikFlak oferuje feerię barw i różnorodność wzorów, dzięki czemu zegarek można dobrać indywidualnie do każdego dziecka – jego charakteru, temperamentu, a nawet zainteresowań, gdyż nie brakuje propozycji z bohaterami ulubionych bajek, np. z Kubusiem Puchatkiem, Hello Kitty, Spidermanem, czy bohaterami z Krainy Lodu.

Aby ułatwić wyszukiwanie odpowiedniego modelu na prezent, mamy propozycje dla dziewczynek:

jak i dla chłopców:

Choć zegarki FlikFlak powstały z myślą o najmłodszych, którzy rozpoczynają swoją przygodę z odczytywaniem godziny, a wskazówki Flik i Flak dzielnie im w tym pomagają, również starsze dzieci na pewno będą zachwycone takim prezentem. Jeśli obdarowany ma już swój styl, nic nie stoi na przeszkodzie, by z szerokiej oferty wybrać coś, co trafi w jego gust. FlikFlak oferuje bowiem zegarki wielokolorowe i wesołe, ale też bardziej stonowane, o sportowym charakterze.

Zupełna nowość to personalizowane paski, aby twój prezent był jeszcze bardziej wyjątkowy. Pierwszy zegarek dla malucha z imieniem na pasku to pamiątka na całe życie.

Jak wybrać?

Wybierając zegarek Flik Flak, warto kierować się wiekiem dziecka. Dostępne są trzy linie dla trzech grup wiekowych:

Flik Flak Story Time dla dzieci od 3. roku życia. Zegarki z tej kolekcji zostały stworzone dla dzieci, które po raz pierwszy noszą zegarek na ręce.
Flik Flak Friends & Heroes dla dzieci od 5. roku życia. Są to zegarki dla dzieci, które uczą się odczytywać godzinę, a kolory i zabawny design sprawiają, że nauka jest przyjemna.
Flik Flak Power Time dla dzieci od 7. roku życia. Mali uczniowie mają mnóstwo zajęć. Ta kolekcja modnych zegarków pozwoli im kontrolować czas w ciekawy sposób.

Flik Flak to wysokiej jakości zegarki wyposażone w polerowane szkło z tworzywa sztucznego, odporną i kolorową plastikową obudowę, a także wytrzymały pasek z możliwością regulacji, który przetrwa nawet najbardziej wymagające przygody. Zegarki Flik Flak są bezpieczne (bpa free), odporne na wstrząsy, wodoszczelne, a modele wyposażone w materiałowy pasek posiadają wyjątkową cechę – można je prać w pralce w temperaturze do 40°C. Wszystkie zegarki posiadają dwuletnią, międzynarodową gwarancję.