15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal http://www.egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

Twoje dziecko to Superbohater

24 stycznia 2019

Czy twoje dziecko jest fanem przygód i podziwia superbohaterów?
Jeśli tak – musiałeś słyszeć o filmie „LEGO® PRZYGODA 2”, jego niesamowitym świecie i głównych bohaterach: Lucy i Emmecie. To właśnie te postaci poprowadzą małych superbohaterów do odkrywania nowych historii i pomogą im uzyskać specjalne supermoce!

Z zestawami klocków LEGO inspirowanymi filmem „LEGO PRZYGODA 2” twoje dziecko będzie w pełni przygotowane na nowe przygody!
Z zestawem z serii THE LEGO® MOVIE 2™ „Terenówka Rexa” (70826) i pomocą słodkiego Rex-o-saurusa mali budowniczowie obronią się przed Plantimalem, a następnie przebudują samochód terenowy na dinozaurowego quada lub dinozaura wykonawczego i dadzą drapaka!

Dzięki wielkim kołom i zawieszeniu „Łazika Emmeta i Lucy” (70829) dzieci uciekną przed Gwiazdką i Sercem. Mają w wyposażeniu także miotacz strzał. Wróg nie ma szans z kuszą Lucy i łomem Sharkiry. Gdy wysadzą w powietrze zbiorniki paliwa, będą mogli odjechać i zakończyć swoją misję.
Jak pomóc Emmetowi i Lucy uciec przed „Gwiezdnym statkiem Słodkiej Zadymy” (70830)? Uwaga – Słodka Zadyma atakuje naklejkami! Czy dwójka mistrzów konstrukcji uniknie zamknięcia w celi na statku? Wybór należy do dzieci!

www.LEGO.pl
Produkty LEGO to więcej niż radość kreatywnego budowania; otwierają także wspaniałe możliwości do tworzenia i opowiadania niesamowitych historii. A co może bardziej rozwijać dziecięcą wyobraźnię? Nie ma znaczenia, czy dziecko buduje własny, bajkowy świat z królami i księżniczkami, czy przeżywa emocjonujące, międzygalaktyczne przygody, produkty LEGO to niezrównana zabawka, która rozwija krytyczne i kreatywne myślenie, umiejętności współpracy i komunikowania się.
THE LEGO® MOVIE 2™ © & ™ DC Comics, Warner Bros. Entertainment Inc. & The LEGO Group. LEGO, the LEGO logo, DUPLO, the Minifi gure and the Brick and Knob configurations are trademarks and/or copyrights of the LEGO Group. ©2019 The LEGO Group. All rights reserved. WB SHIELD: TM & © WBEI. (s19)