15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal http://www.egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

Twoja fanka Superbohaterek

24 stycznia 2019

Czy twoje dziecko uwielbia słodkie zwierzątka, dziwaczne stworzenia i sprytne bohaterki?
Jeśli tak – musiałeś słyszeć o filmie „LEGO® PRZYGODA 2”, jego niesamowitym świecie i głównych bohaterach: Lucy i Emmecie. To właśnie te postaci poprowadzą małych superbohaterów i superbohaterki do odkrywania nowych historii i poznania przyjaciół, których pokochają!
Pomyśl o wszystkich niesamowitych przygodach, które twoje dziecko może przeżyć dzięki nowym zestawom THE LEGO® MOVIE 2™. To będzie wspaniała zabawa, bo fantazja najmłodszych naprawdę nie zna granic.

„UltraKocia i Wojowniczka Lucy” (70827)
Odważnej i nieustraszonej Lucy nie trzeba przedstawiać. Kosmiczny najeźdźca okropnie nastraszył Emmeta, więc Lucy musi połączyć siły z UltraKocią, aby go uratować! Aby zabawa była bardziej emocjonująca, dzieci mogą sterować potężną UltraKocią i zmieniać wyraz jej pyska. Za to najeźdźca ma kłapiącą paszczę i poruszające się oczy. Trzeba być czujnym!
„Gwiezdny statek Słodkiej Zadymy” (70830)

Nowa gwiazda filmu „LEGO PRZYGODA 2” – intergalaktyczny najeźdźca Generał Słodka Zadyma – połączył swoje moce z innymi najeźdźcami z serii LEGO DUPLO. Czy Lucy i Emmetowi uda się uciec i uniknąć zamknięcia w celi na statku? To zależy tylko od wyobraźni dzieci!

www.LEGO.pl
Produkty LEGO to więcej niż radość kreatywnego budowania; otwierają także wspaniałe możliwości do tworzenia i opowiadania niesamowitych historii. A co może bardziej rozwijać dziecięcą wyobraźnię? Nie ma znaczenia, czy dziecko buduje własny, bajkowy świat z królami i księżniczkami, czy przeżywa emocjonujące, międzygalaktyczne przygody, produkty LEGO to niezrównana zabawka, która rozwija krytyczne i kreatywne myślenie, umiejętności współpracy i komunikowania się.
THE LEGO® MOVIE 2™ © & ™ DC Comics, Warner Bros. Entertainment Inc. & The LEGO Group. LEGO, the LEGO logo, DUPLO, the Minifi gure and the Brick and Knob configurations are trademarks and/or copyrights of the LEGO Group. ©2019 The LEGO Group. All rights reserved. WB SHIELD: TM & © WBEI. (s19)