15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal http://www.egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

Tutti Frutti – bananowy song przedwiośnia

11 marca 2019

Po chłodnej i szaroburej zimie nasze ciało tęskni za soczystymi owocami pełnymi witamin, a my z niecierpliwością czekamy na moment, w którym świat otoczy nas pięknymi kolorami wiosny. Oczekiwanie umili nam słodycz banana połączona z pełnym charakteru aromatem agrestu zamknięta w kosmetykach Tutti Frutti. Poza zniewalającym zapachem czeka na nas moc zawartych w nich witamin: A, E i F oraz minerałów, a do tego naturalne olejki owocowe pełne składników odżywczych.

OLEJEK DO KĄPIELI I POD PRYSZNIC BANAN&AGREST
Na dworze jeszcze chłodno, a ty tęsknisz za ciepłem? Wskocz pod prysznic z olejkiem Tutti Frutti i dzięki jego cudownemu zapachowi przenieś się do bananowych republik. Olejek Banan&Agrest dostarczy twojemu ciału moc składników odżywczych by wyglądało jak po egzotycznych wakacjach.

ODŻYWCZY CUKROWY PEELING DO CIAŁA BANAN&AGREST
W tym kosmetyku idealne połączenie słodkiego banana i lekko kwaskowego agrestu wzbogacono o naturalne drobinki peelingujące, które pomogą nam przywrócić skórze formę po zimie. Wtórują im w tym zadaniu owocowe olejki. W efekt? Wyjątkowa gładkość naszej skóry, a do tego świetne samopoczucie!

ODŻYWCZE MASŁO DO CIAŁA BANAN&AGREST
Bananowy song nie byłby kompletny bez odżywczego masła do ciała. Tak mocno skondensowana dawka naturalnych olejków owocowych oraz witamin A, E, F i minerałów, które odżywiają ciało pozostawiając na nim zapach egzotycznej podróży to strzał w 10 gdy potrzebujesz chwili aromaterapeutycznego relaksu.