15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal http://www.egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

Rozwijamy w dziecku ciekawość świata

30 listopada 2018

W jaki sposób pomóc dziecku rozwijać pasje i zainteresowania? Przede wszystkim warto pokazać mu różnorodność otaczającego nas świata i zainspirować do jego poznawania. Na pewno pomocne będą książki edukacyjne, pełne barwnych ilustracji oraz zaskakujących faktów i ciekawostek. Oddziałując na wyobraźnię dziecka, ułatwiają przyswajanie wiedzy i zachęcają do własnych poszukiwań.

„Disney Uczy. Nauka jest super. Książka odkrywcy” to tytuł pełen niesamowitych faktów i ciekawostek, który wzbogaci wiedzę dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Jakie supermoce ma mały żuk, że jest najsilniejszym zwierzęciem świata? Kto potrafi chodzić po wodzie? Czy da się wykryć niewidzialny samolot? Świat wokół nas jest pełen fascynujących tajemnic, które dzieci poznają dzięki „Książce odkrywcy”. Podczas lektury małym odkrywcom towarzyszą ich ulubieni bohaterowie z filmowego hitu „Iniemamocni 2”.

Dzieci chętnie i z łatwością przyswajają nowe informacje, a wszystko, co jest podane w atrakcyjnej formie, na pewno pomoże im rozbudzić zainteresowania. Każda wiedza wzbogaca dziecko, uczy kojarzenia faktów, a przede wszystkim pomaga zrozumieć otaczający świat. Taka przygoda z nauką w dzieciństwie może też zainspirować dziecko i pomóc w wyborze zawodu. Może w przyszłości dokona niezwykłego odkrycia i stanie się prawdziwym superbohaterem? Bohaterowie filmu mają dla dzieci także wyjątkową wskazówkę „Wiedza to supermoc, którą każdy może się posługiwać!”

Książka ukazała się na rynku w listopadzie 2018 roku nakładem wydawnictwa AMEET.