15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal http://www.egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

Różowa Pantera znowu grasuje w Boomerangu

11 marca 2019

Zwariowane przygody różowego spryciarza powrócą na antenę Boomeranga już 18 marca. Fani kultowej postaci mogą liczyć na to, że jak zwykle popisze się ona błyskotliwym intelektem i nie raz utrze nosa swojemu odwiecznemu wrogowi – Nochalowi.

Animowana postać Różowej Pantery po raz pierwszy pojawiła się w czołówce filmu o przygodach inspektora Jacques’a Clouseau z 1963 roku. Dwa lata później powstały pierwsze odcinki kreskówki z tym rezolutnym zwierzakiem w roli głównej, a seria szybko zyskała sympatię szerokiej publiczności.
Wyprodukowana przez Cartoon Network „Różowa Pantera i przyjaciele” jest nowoczesną adaptacją klasycznych losów owej sympatycznej postaci z lat 60. Zabawny spin-off przedstawia nastoletnią wersję bohatera i jego obfite w zwroty akcji przygody. Serial jest pełen różnego rodzaju rywalizacji, w których istotne role odgrywają Nochal – główny nemesis Pantery, zawsze starający się pokrzyżować jego plany, a także zmyślny Mrówek i jego wróg Mrówkojad.
Odcinki serialu „Różowa Pantera i przyjaciele” można będzie oglądać na kanale Boomerang już od 18 marca. Emisja od poniedziałku do niedzieli o godz. 14:00.

O Turner International

Turner International odpowiada za takie czołowe marki jak CNN, TNT, Cartoon Network i TCM, jak również inne kanały oraz działalność nadawcy w Ameryce Łacińskiej, Europie, na Bliskim Wschodzie, Afryce i regionie Azji i Pacyfiku. Nadaje kanały płatnej i darmowej telewizji, jak również dostarcza usługi poprzez Internet, współpracuje komercyjnie z różnymi partnerami przy przedsięwzięciach z dziedziny mediów; działa w porozumieniu z Warner Bros. i HBO, by zwiększyć globalny zasięg WarnerMedia. Turner odpowiada za 48 marek telewizyjnych nadawanych jako 180 kanałów, w 34 językach w ponad 200 krajach. Turner International jest spółką zależną Turner, części koncernu WarnerMedia.