15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal http://www.egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

Oryginalny prezent na walentynki? Zrób go w Wola Parku

6 lutego 2019

Najlepszy prezent na walentynki to taki, który możemy zrobić sami. W najbliższą sobotę, 9 lutego w Wola Parku wszyscy zakochani, będą mogli własnoręcznie stworzyć oryginalny upominek dla swojej drugiej połówki. W ramach cyklu „WarsztatujeMY” odbędą się zajęcia kreatywne dla dzieci i dorosłych, podczas których uczestnicy, pod okiem wykwalifikowanej florystyki i dekoratorki, przygotują romantyczne serca z guzików i drewna.

Obrazki z kolorowymi guzikami i drewniane serduszka wykonane techniką decoupage – takie dekoracje powstaną podczas pierwszych w tym roku warsztatów kreatywnych w Wola Parku. Cykl „WarsztatujeMY” to kontynuacja ubiegłorocznych projektów „Dekoruj do Woli” i „Warsztatujemy kreatywnie”. Podczas comiesięcznych spotkań będą promowane idee zero waste i upcyklingu.

Sobotnie zajęcia poprowadzi doświadczona dekoratorka Maria Półtorak. Dorośli będą wyko-nywali walentynkowe serca z guzików. Powstaną z nich atrakcyjne obrazki, które będą mogli wręczyć swoim drugim połówkom lub powiesić na ścianie w domu. Zajęcia odbędą się w trzech turach: o godzinie 11:00, 13:30 i 16:30. Równocześnie, w godzinach od 12:00 do 19:00 będą prowadzone warsztaty plastyczne dla dzieci. Najmłodsi uczestnicy będą ozdabiać drewniane serduszka techniką decoupage.

„WarsztatujeMY” to projekt skierowany do dzieci i dorosłych, w ramach którego zaplanowane są inspirujące warsztaty promujące ideę zero waste. Podczas zajęć w każdą drugą sobotę miesiąca osoby biorące w nich udział dowiedzą się, jak ponownie wykorzystać pozornie niepotrzebne już przedmioty i zamienić je na oryginalną dekorację. W trzecią sobotę miesiąca, razem z Sylwią Majcher, trenerką kuchni zero waste, uczestnicy będą poznawać efektowne przepisy, wykorzystujące najczęściej wyrzucane podczas gotowania produkty spożywcze.

Wszystkie zajęcia są bezpłatne, wymagana jest wcześniejsza rejestracja za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej: http://wolameeting.agencjasil.pl/. Warsztaty odbędą się na poziomie 1 Wola Parku, w okolicach sklepu TK Maxx.

O Centrum Handlowym Wola Park:
Centrum Handlowe Wola Park to przyjazne miejsce zakupów, spotkań i rozrywki dla całej rodziny. W swojej ofercie Centrum posiada ponad 200 sklepów (z odzieżą, obuwiem i akcesoriami, kosmetykami, artykułami sportowymi i wyposażeniem wnętrz) oraz punktów usługowych m.in. placówkę Poczty Polskiej. Wśród wielu renomowanych polskich i międzynarodowych marek znajdują się Auchan, Castorama, TK Maxx, H&M, Zara i Kazar, Pandora, TOUS. W Wola Parku mieści się też Multikino, klub fitness Calypso i Akademia Tańca M&I Sulewscy, a także sala zabaw dla dzieci Labibu. Dodatkowymi udogodnieniami są bezpłatny parking na 3 000 miejsc, stacja benzynowa, stacja rowerowa Veturilo, punkt ładowania samochodów GreenWay oraz stacja wypożyczeń aut Traficar. Częścią obiektu jest też Wola Court, który oferuje powierzchnie biurowe.

Wola Park jest też jedynym centrum handlowym w Warszawie, przy którym zlokalizowany jest park – Park Ulricha, czyli dawny ogród pokazowy rodziny Ulrichów. Największą atrakcją tego miejsca są rzadkie gatunki drzew, z których część sadzona była przez Ulrichów jeszcze w XIX w. Ogród jest miejscem odpoczynku i space-rów mieszkańców dzielnicy.

Wola Park jest otwarty na dzielnicę i potrzeby lokalnej społeczności. Chce być blisko codziennych spraw mieszkańców – w tym celu współpracuje z władzami dzielnicy oraz lokalnymi instytucjami kulturalnymi i aktywnie włącza się w życie Woli i Bemowa.

O Ingka Centres Polska:

Ingka Centres Polska, spółka należąca do Grupy INGKA, od 40 lat buduje i zarządza rentownymi centrami handlowymi. Obecnie posiada 44 obiekty zlokalizowane w 15 krajach, które rocznie odwiedza 460 milionów osób. Do 2025 roku w planach spółki jest w sumie 70 lokalizacji. Ingka Centres Polska stawia na stały wzrost i podnoszenie jakości usług. Wraz z firmą rozwijają się także jej najemcy i partnerzy biznesowi, a wśród nich 1600 marek prowadzących ponad 7000 sklepów.
W Polsce Ingka Centres Polska zarządza pięcioma obiektami handlowymi znajdującymi się w Lublinie, Gdańsku, Łodzi, Wrocławiu oraz Warszawie.