15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal http://www.egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

Nowość od L’Oréal Paris – Revitalift Filler Ampułki Przeciwzmarszczkowe

7 stycznia 2019

7-dniowa kuracja przeciwzmarszczkowa w ampułkach
Starzenie się skóry to nieuchronny proces, który sprowadza się nie tylko do widocznych zmarszczek. W pierwszej kolejności zmniejsza się zdolność skóry do absorbowania wody, przez co wygląd twarzy się zmienia.

Zmarszczki, zapadnięte policzki, utrata objętości spędzają sen z powiek kobietom walczącym z oznakami upływającego czasu. Dlatego coraz częściej decydują się one skorzystać z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Zastrzyki z kwasu hialuronowego – naturalnego składnika skóry, który odpowiada za utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia, są najbardziej popularnym zabiegiem na świecie. Szczególnie po ukończeniu 40 roku życia, kiedy skóra zaczyna coraz szybciej tracić cząsteczki kwasu przez co drastycznie zmniejsza swoją sprężystość, jędrność i elastyczność.

Nowość od marki L’Oreal Paris!
Specjalnie dla kobiet poszukujących w produktach
do pielęgnacji twarzy najwyższej skuteczności, innowacyjnych rozwiązań oraz natychmiastowych i długotrwałych rezultatów, marka L’Oréal Paris stworzyła 7-dniową kurację w ampułkach. Laboratoria marki zainspirowane zabiegami medycyny estetycznej opracowały jednorazowe ampułki przeciwzmarszczkowe z kwasem hialuronowym oraz witaminą B5, by przywrócić skórze sprężystość i nawilżenie. To skoncentrowane składniki aktywne w szczelnie zamkniętym opakowaniu dla zachowania pełni mocy i świeżości.

Poznaj moc kwasu hialuronowego
Ampułki Revitalift Filler to kuracja dla każdego rodzaju skóry, na której widoczne są pierwsze oznaki starzenia się. Kwas hialuronowy jest jednym z elementów występujących
w naszej skórze, który odpowiada za utrzymanie odpowiedniego poziomu wody. Codziennie około 30 % kwasu hialuronowego, obecnego w naturalny sposób w organizmie, ulega rozpadowi, a jego miejsce zajmują nowe cząsteczki. Wraz z upływem czasu jego ilość znacząco się zmniejsza, przez co można zauważyć typowe objawy degeneracji skóry. Dlatego coraz bardziej popularne stało się uzupełnianie niedoborów kwasu hialuronowego z zewnątrz. Zawarte w ampułkach połączenie 2 rodzajów kwasów o różnej wielkości cząsteczek zapewnia skutecznie działanie we wszystkich warstwach skóry. Dodatkowo, stymuluje on produkcję kolagenu przez organizm oraz ułatwia wchłanianie innych składników. Witamina B5 zawarta w formule ampułek dodatkowo intensywnie odżywia skórę sprawiając, że staje się gładka oraz odświeżona.

Pokonaj czas w 7 dni

7-dniowa kuracja ampułkami Revitalift Filler skutecznie przywraca sprężystość
skórze i wypełnia zmarszczki. Już po zastosowaniu 1 ampułki skóra jest intensywnie nawilżona. Po 7-dniowej kuracji skóra wygląda na młodszą, odzyskuje sprężystość i naturalny blask.