15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal http://www.egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

Nowe przygody niesfornych futrzaków z „Grizzy i lemingi”

15 stycznia 2019

Zabawni mieszkańcy kanadyjskiego rezerwatu ponownie ruszą do rywalizacji! Tym razem zwierzaki wpadną na pomysł nauki kilku skomplikowanych figur gimnastycznych na trampolinie. Premiera nowych odcinków drugiego sezonu serialu „Grizzy i lemingi” już 21 stycznia w Boomerangu.

Mała drewniana chatka w kanadyjskim lesie to dla Grizzy’ego i lemingów zarówno idealne miejsce do spędzania całych dni na zajadaniu się smakołykami i oglądaniu telewizji, jak i przestrzeń do niekończących się pościgów i zaciętej rywalizacji. Czym tym razem zabawni bohaterowie zaskoczą widzów?
W jednym z odcinków przed leśniczówką pojawi się trampolina, stworzona, by skakać na niej do woli. Mimo że początkowo Grizzy nie będzie zainteresowany tego typu rozrywką, to zmieni nastawienie , gdy w pobliżu pojawi się jego ukochana niedźwiedzica. Miś, który nie należy do najbardziej wysportowanych, nie przepuści żadnej okazji, by zaimponować swojej wybrance i spróbuje zaprezentować jej wyszukane figury gimnastyczne. Na jego nieszczęście lemingi zdążą już zawiesić oko na nowym znalezisku.
Premiera nowych odcinków drugiego sezonu serialu „Grizzy i lemingi” już 21 stycznia. Emisja od poniedziałku do niedzieli o godz. 14:00 w Boomerangu.