15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal http://www.egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

Lawendowy Winiec – dyskretny Mazurski luksus na każdą porę roku

12 czerwca 2015

Idealne miejsce na wakacje nad jeziorem – Lawendowy Winiec położony jest w sercu Mazur Zachodnich, w miejscowości Winiec, 8 km od Miłomłyna w powiecie ostródzkim. Lawendowy zapach ogrodu, szum jeziora i lasu, poranna filiżanka kawy pita latem na tarasie skąpanym w słońcu, pozwolą nam na najlepszy relaks i wyciszenie.

Naszym gościom oferujemy 15 miejsc noclegowych w pięciu, komfortowych pokojach z łazienkami (jeden pokój 4-5 osobowy, jeden pokój 3-4 osobowy, trzy pokoje 2-osobowe). W otoczeniu nieskażonej przyrody, piękna krajobrazów, ciszy, wśród unikalnych smaków i zapachów Mazur znajdziemy spokój i ukojenie dla naszego ciała i ducha, a Ci zagubieni w życiu może odnajdą tu samych siebie…

Wypoczynek nad jeziorem w ekskluzywnym stylu
Zróżnicowane ukształtowanie terenu oraz położenie sprawiają, że jest to wręcz wymarzone miejsce na aktywny wypoczynek przez cały rok.
Obiekt położony jest nad brzegiem jeziora Bartężek, z dostępem do własnego pomostu oraz prywatnej, piaszczystej plaży. Wodny szlak wiedzie z naszego pomostu, przez Rudą Wodę do Małdyt, a stamtąd kanałem Ostródzko-Elbląskim, aż do samego Zalewu Wiślanego…
Pensjonat utrzymany jest w mazurskim stylu. Łączy naturalną prostotę z nowoczesnymi standardami.
Na parterze znajduje się przestronny salon z kominkiem oraz sprzętem audio-wizualnym. Można tu przeprowadzać kameralne, firmowe szkolenia, organizować okazjonalne spotkania lub po prostu pograć w gry, czy też posiedzieć przy kominku z kieliszkiem wina.
Jednym z ulubionych miejsc Gości jest wykonana w drewnie duża, przeszklona jadalnia z panoramicznym widokiem na jezioro. Z kolei, podcienia domu kryją obszerne tarasy, które zachwycają widokami o każdej porze dnia.

Zima na tych terenach jest zwykle śnieżna i mroźna, a jezioro skuwa gruba warstwa lodu, w którym wiercą przeręble liczni wędkarze. Łyżwy, rowery, sanie i kuligi, a zwłaszcza narty biegowe należą do największych, zimowych atrakcji tej części Mazur. Naszą specjalnością jest domowa kuchnia regionalna oparta na zdrowych i ekologicznych produktach pochodzących od lokalnych producentów.
Rowery, kajaki, łódź wiosłowa, sprzęt wędkarski, siatkówka plażowa, a także parking na terenie posesji są zawarte w cenie noclegu.
Na terenie całego obiektu dostępny jest bezprzewodowy internet.

Zapraszamy!

LAWENDOWY WINIEC
Winiec 36
14-140 Winiec, Polska (Poland)
tel. +48 600 432 493
kontakt@lawendowywiniec.pl

www.lawendowywiniec.pl

Lawendowy Winiec joga nad jeziorem

Lawendowy Winiec kuchnia regionalna Mazury

Lawendowy Winiec taras kwiaty lawendy

Lawendowy Winiec_dom lato kwiaty_podpis

Lawendowy Winiec_pokoj niebieski2

Lawendowy Winiec_pomost z liscmi_0

Lawendowy Winiec_sala kominkowa2

Lawendowy Winiec dyskretny mazurski luksus_jak obraz

Lawendowy Winiec_zaglowka