15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal http://www.egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

Grudzień w Arkadii – pełen świątecznych atrakcji

29 listopada 2018

Legendarna ciężarówka Coca-Coli, Jarmark Świąteczny, śnieżna kula, wielki kalendarz adwentowy, produkcja domków z czekolady, warsztaty dla dzieci – to tylko część ze świątecznych atrakcji, z których w grudniu będzie można skorzystać podczas przedświątecznych zakupów w Arkadii.

Święta w Arkadii widać już w listopadzie – pojawiły się pierwsze dekoracje, które przypominają, że zbliża się ten najbardziej magiczny czas w roku! Już wkrótce –1 grudnia – w galerii stanie interaktywny kalendarz adwentowy przygotowany przez firmę Milka. Na każdego z klientów Arkadii będą czekały słodkie niespodzianki, a w towarzystwie Świętego Mikołaja w saniach, śnieżynki i bałwanka będzie można wypisać, zaadresować i wysłać świąteczną kartkę. Strefa będzie otwarta do 8 grudnia. Dodatkowo 6 grudnia Milka zaproponuje wspólne tworzenie domków z czekolady.

Również 6 grudnia w Arkadii rozpocznie się Jarmark Świąteczny, który potrwa do 23 grudnia. To okazja do nabycia świątecznych wyrobów z różnych stron Polski. Do kupienia będą zarówno produkty spożywcze (m.in. ręcznie wykonywane świąteczne słodycze, kołacze, sery, wędliny, wyroby ekologiczne, regionalne alkohole), jak i wytwory rękodzieła (m.in. bombki i ozdoby choinkowe, stroiki, biżuteria artystyczna, ceramika, mydła i kosmetyki). Stoiska będą czynne w godzinach otwarcia Arkadii.
W dniu otwarcia Jarmarku Świątecznego, czyli w mikołajki, na dzieci będą czekać animacje ze Świętym Mikołajem i elfami. Również w mikołajki w Arkadii pojawi się wielka kula śnieżna przygotowana przez Coca-Colę. W sobotę 8 grudnia w godz. 15:00-18:00 przed Arkadią zaparkuje kultowa ciężarówka, która od lat na całym świecie przypomina, że „coraz bliżej Święta”! W ciężarówce będzie można sobie zrobić zdjęcie z Mikołajem (wydruk na miejscu), personalizowaną puszkę Coca-Coli Zero lub wybrać się na emocjonującą przejażdżkę saniami Mikołaja w pneumatycznym fotelu z goglami VR. Przed Arkadią stanie też maszyna na napoje w specjalnym, świątecznym wydaniu. Każdy, kto kupi puszkę napoju, przyczyni się do rozświetlenia choinek, zobaczy też siebie w roli Świętego Mikołaja na wielkim ekranie i pomoże zwiększyć kwotę, która zostanie przekazana na rzecz Szlachetnej Paczki.

Specjalna usługa Arkadii – Zakupy ze stylistą – w grudniu zostanie wzbogacona o doradztwo prezentowe. Posiadacze Karty Stałego Klienta będą mogli w dniach 8-23 grudnia skorzystać z porad stylizacyjnych lub otrzymać pomoc w zakresie wyboru gwiazdkowych prezentów dla najbliższych.
W grudniu odbędą się też cykliczne wydarzenia Arkadii, które oczywiście nabiorą świątecznego charakteru. W niedzielę 2 grudnia i w sobotę 8 grudnia na swoje warsztaty dla dzieci zaprosi Instytut Innowacji. Natomiast 9 i 16 grudnia podczas cieszących się dużą popularnością zajęć z cyklu Arkadia na Widelcu tematem przewodnim będą świąteczne potrawy.
W dniach 7-8 grudnia odbędzie się akcja edukacyjna policji – funkcjonariusze będą rozdawać specjalne opaski-niezgubki dla dzieci.

Grudzień w Arkadii zapowiada się pysznie, emocjonująco i bardzo świątecznie! Dzięki licznym atrakcjom zakupy mogą przybrać wyjątkową formę wspólnego, rodzinnego spędzania czasu.
Więcej informacji na www.arkadia.com.pl oraz na Facebooku.