15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal http://www.egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

Egurrola Challenge – jedyne takie turnieje tańca! Zaprasza Agustin Egurrola

Magda Zaporowska
22 maja 2019

Już w maju i czerwcu Egurrola Dance Studio zaprasza na cykl imprez Egurrola Challenge, w trakcie których królować będzie taniec, świetna zabawa i mnóstwo pozytywnej energii. Pokazy młodych tancerzy obserwować będzie Agustin Egurrola, założyciel szkoły Egurrola Dance Studio.

Turniej tańca Egurrola Challenge odbędzie się w Krakowie, Łodzi, Wrocławiu i Katowicach, a podczas każdej edycji na scenach zobaczymy tancerzy ze szkół Egurrola Dance Studio, którzy zaprezentują się w najbardziej widowiskowych stylach tanecznych, m.in. tańcu nowoczesnym, hip hopie oraz tańcu jazzowym.

Występy młodych tancerzy obserwować będzie Agustin Egurrola, który wyróżni najlepszych z nich, wręczając im medale oraz dyplomy. To świetna okazja, aby spotkać się z jurorem najlepszych programów telewizyjnych, otrzymać autograf oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

– Egurrola Challenge to jedyny taki cykl impreza tanecznych odbywających się na terenie największych galerii handlowych w całej Polsce – mówi Agustin Egurrola, choreograf, właściciel sieci szkół tańca Egurrola Dance Studio. To wspaniała okazja, żeby zobaczyć efekt intensywnej pracy naszych tancerzy, dla których taniec jest wielką pasją. Jestem pewien, że ich pozytywne emocje udzielą się także publiczności – kontynuuje.

W czasie Egurrola Challenge nie zabraknie oczywiście tanecznych animacji dla najmłodszych, konkursów z nagrodami oraz wielu innych niespodzianek i atrakcji dla publiczności!

Zachęcamy do oglądania pokazów i dopingowania młodych tancerzy występujących w turnieju Egurrola Challenge:

25.05 – Kraków, Galeria Kazimierz
26.05 – Łódź, Manufaktura
1.06 – Wrocław, Sky Tower
8.06 – Katowice, Silesia City Center

Zarezerwujcie swój czas. Zaproście znajomych. Czekamy na Was!

Więcej informacji na stronie www.egurrola.com

Wstęp wolny!