15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal http://www.egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

Buźki Krówki – nowość w ofercie E.Wedel

16 maja 2019

Rozpływające się w ustach nadzienie połączone z kruchymi chrupkami zbożowymi, zamknięte w skorupce z mlecznej czekolady. W portfolio E.Wedel pojawiły się nowe praliny – Buźki Krówki w dwóch wyjątkowych smakach. To idealna propozycja na co dzień, jak i na prezent, w której rozsmakują się i dzieci, i dorośli.
Oferta przyjemna dla każdego
Najsilniejsza czekoladowa marka w Polsce – E.Wedel, poprzez zróżnicowaną ofertę i najwyższej jakości składniki, od lat dostarcza Polakom prawdziwej, dziecięcej radości. W związku z tym, do linii produktów skierowanych do dzieci, dołączyły Buźki Krówki – pralinki oblane mleczną, wedlowską czekoladą, w dwóch, uwielbianych przez młodych konsumentów smakach – pierwszy z nadzieniem mlecznym, drugi z orzechowym. Oba warianty zaskoczą nie tylko smakiem, ale również pysznymi dodatkami w postaci kruchych chrupek zbożowych.
Sprawdź, na co trafisz
Niezależnie od tego, kiedy sięgniesz po pralinkę, możesz liczyć na efekt zaskoczenia. Opakowanie zawiera 15 osobno zapakowanych pralinek, z różnymi minami krówki. Takie zastosowanie rozweseli nie tylko dzieci, które z ciekawością będą mogły sięgać po kolejną czekoladkę, ale też rodziców. Nowe Buźki Krówki mogą bowiem nieść ze sobą aspekt edukacyjny. Kilkanaście wzorów pokazujących różne miny krówki, może posłużyć nie tylko do zjedzenia, ale też wytłumaczenia dziecku różnych emocji.
Znajoma krowa kucharza
Opakowanie zachwyca nie tylko wyjątkową zawartością, ale także wyglądem. Znajduje się na nim wizerunek uśmiechniętej Krówki – Znajomej Krowy Kucharza. Konsumenci znają ją m.in. z popularnego spotu telewizyjnego „Na Dachu”, promującego Czekotubkę, czyli pyszny krem (czekoladowo-orzechowy, mleczny i karmelowy), którego smak skradł serce niejednego dziecka.