15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal http://www.egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

All i want for christmas is… nieziemskie spojrzenie!

19 grudnia 2018

Zapach obranych mandarynek, przepełnione galerie handlowe i ulice rozświetlone milionem lampek – to musza być święta! I mimo, że udzielająca się bożenarodzeniowa atmosfera sprawia, że skupiamy się na uszczęśliwianiu najbliższych, warto w tym okresie dopieścić także siebie. Przygotowując się więc na spotkania z rodziną i przyjaciółmi, oprócz upieczenia ciast i zabrania ze sobą świątecznych prezentów, nie zapomnij o kilku przyjemnościach dla siebie. My w tym roku stawiamy na nieziemskie spojrzenie, które doda pewności siebie i rozświetli nawet najciemniejszą noc!

Rzęsy to w końcu rama oka, która, jeśli dobrze podkreślona, może nadać spojrzeniu zupełnie inny wymiar. Na tegoroczną wigilię wybierz tusz L’oréal Paris Volume Million Lashes, który, dzięki unikalnej formule i opatentowanej szczoteczce Millionazer, zapewni efekt zwielokrotnionych rzęs. Tak podkreślone, na pewno wybiją się na corocznej, rodzinnej fotografii. Dla najlepszych efektów aplikuj tusz przy pomocy dynamicznych ruchów w prawo i lewo, kierując się ku górze. Rozprowadź tusz od nasady aż po same końce. Nie pozwól na wyschnięcie formuły pomiędzy nakładaniem jego kolejnych warstw – w ten sposób osiągniesz jeszcze lepsze rezultaty malowania rzęs, które pięknie podkreślą Twoje spojrzenie.

Boże Narodzenie to jednak nie koniec grudniowego świętowania. Wielkimi krokami zbliża się Sylwester, a wraz z nim najróżniejsze, noworoczne postanowienia. Nie musza one jednak wiązać się z wyrzeczeniami i restrykcyjną dietą. Co powiesz na takie, aby w 2019 roku Twoje spojrzenie zachwycało każdego dnia, bez względu na okazję? Szeroka gama tuszy do rzęs Maybelline the Colossal to idealny sposób na colossalnie pogrubione rzęsy każdego dnia, o każdej porze. Połączenie opatentowanej szczoteczki Megabrush i kolagenowej formuły z intensywnie czarnymi matowymi pigmentami w the Colossal Smoky Eyes to przepis na przyciągające spojrzenie na eleganckiej sylwestrowej imprezie.

Gdziekolwiek spędzasz grudniowe wieczory – na szalonych imprezach czy w zaciszu rodzinnego domu, spraw by święta były najprzyjemniejszym okresem w roku. A co poprawia samopoczucie lepiej niż świetny wygląd?