15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal http://www.egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

14. urodziny Arkadii w świecie iluzji

30 września 2018

W pierwszy weekend października Arkadia przeniesie nas do całkowicie zaczarowanego świata. Podczas dwudniowego świętowania 14. urodzin centrum handlowego dzieci i dorośli będą mieli okazję znaleźć się tam, gdzie nie sięga nawet ich wyobraźnia.

Świat iluzji to świat tajemniczy, nieoczywisty, pełen zaskoczeń. Można w nim zobaczyć rzeczy, które wydawały się niemożliwe, poczuć to, co niewyobrażalne. Specjalna strefa iluzji zabierze wszystkich w przestrzenie, które są naprawdę UNEXPECTED. Będzie można zwiedzić m.in. pokój, w którym wszystko jest do góry nogami, pomieszczenie z zakrzywioną perspektywą, a także zrobić zdjęcie własnemu cieniowi.

Na najmłodszych czekają pełne magii warsztaty kreatywne i konkursy z nagrodami. W działającej przez dwa dni strefie Empik będzie można spróbować swoich sił podczas planszówkowych rozgrywek o tematyce magii i iluzji. W niedzielę szczególną atrakcją będzie pokaz iluzjonistyczny przeprowadzony przez Piotra Denisiuka – finalistę programu „Mam Talent”, który podbił serca jurorów oraz widzów swoimi nietuzinowymi trickami.

Punktem kulminacyjnym sobotniego świętowania będzie spektakularny pokaz fajerwerków o godz. 20.00 oraz koncert Natalii Szroeder o godz. 20.30. Ale to nie koniec wieczornych atrakcji! Podczas magicznej nocy zakupów zostanie przeprowadzona akcja „Nasze urodziny – Wasze prezenty”. Niektórzy urodzinowi goście Arkadii w trakcie robienia zakupów będą zaskoczeni przez specjalnych wysłanników, którzy sprawią, że za ich zakupy – w imieniu Arkadii – zapłaci consierge!

Świętowanie 14. urodzin Arkadii odbędzie się w dniach 6-7 października 2018 r. – w sobotę w godz. 12.00-23.00, a w niedzielę w godz. 12.00-20.00. Atrakcje będą zlokalizowane na holu głównym Arkadii, a pokaz fajerwerków na terenie zewnętrznym.
Więcej informacji na temat wydarzenia znajduje się na Facebooku oraz na stronie internetowej Arkadii.